Přestěhujte se bez stresu


Pokud uvažujete o stěhování Praha 9, určitě to nebude z minuty na minutu, a tak si všechno budete muset pořádně promyslet. A jestliže už jste rozhodnutí, že do toho půjdete, tak musíte mít nějaký plán… Čili musíte vědět, jestli se budete stěhovat na vlastní pěst anebo dáte spíše přednost stěhovací firmě. Která možnost je lepší?

s

Stěhování na vlastní pěst

O tom, že budete muset všechno ve starém bytě či domě kompletně vyklidit, ani nemluvím. Všechny věci zabalit do boxů a krabic a ty, co nepotřebujete, jednoduše vyhodíte anebo prodáte či je někomu dáte zdarma. A co s nábytkem? Stěhování nábytku bývá právě mnohem složitější, než se kolikrát může zdát. A ono jinak je to v představách a jinak v realitě, tak abyste potom nebyli překvapení.

Půjčení velké dodávky

Jak přestěhujete velký nábytek, jako jsou stoly, skříně a podobně? Pokud máte „malé“ auto, tak si s ním rozhodně nevystačíte. Proto si musíte sehnat velkou dodávku, do které se nábytek vleze. Jenže při objednání dodávky platíte zbytečný poplatek za půjčení.

s

Stěhovací firma

Oproti tomu u stěhovací firmy zaplatíte jednorázovou cenu a ta se vám postará o všechno a vy si můžete ulevit. Tedy za předpokladu, že znáte anebo narazíte na správnou a férovou stěhovací firmu, která je spolehlivá.

Recenze Google

Jak najít tu správnou stěhovací firmu, která vám stěhování udělá příjemnějším a vlastně vám odpadne velký balvan ze srdce, stres a obavy? Jednoduše. Stačí si do Google zadat stěhovací firma a město, ve kterém bydlíte. V našem případě je to tedy Praha. Mezi těmito firmami vám vyskočí na okýnko i firma Stěhování Mamut, se kterou mám osobní zkušenost a můžu ji jenom doporučit. Tato firma má nejen skvělé hodnocení od zákazníků, ale hlavně vám přestěhuje všechny věci tak, aby se nerozbily a aby se s nimi nic nestalo.