Jak nás zateplení


Zateplovat domů nebo bytů a také dřevostaveb je téma číslo jedna. Můj bratr právě také chce stavět a chce mít právě dřevostavbu, takže jsem bratrovi řekla, že i když jsem sice laik a nevyznám se v tom, že je opravdu nejlepší v dnešní době se také poptat po nějakém kvalitním zateplením. Můžete zateplovat například vatou anebo také polystyrenem. Já mám takový starší http://hcledec.cz/Starsi-zaci.html domek, který byl úplně nezateplený, byl celý z kamene, takže zateplování tady opravdu bylo nutné. Jenomže my jsme zateplovali asi až dva roky po tom, co jsem se sem nastěhovala. Nastěhovala jsem se sem s partnerem a s naším pětiletým synem a řeknu vám, že ty dva roky byly opravdu krušné a ať jsme topili, jak jsme chtěli, tak stále nám byla zima.

Nezapomeňte na zateplení domu.

Takže zateplování opravdu u nás na prvním místě. Také je opravdu důležité, aby se snižovaly energetické náročnosti budov. Je to také velice důležité kvůli životnímu prostředí a samozřejmě pokud tohle nebudete mít, tak to vyvolává opravdu vysoké nároky a vysoké nároky například na navrhování a zateplování domů. A je to zateplovací systém, který je opravdu kvalitní a měli byste o tom uvažovat. Injektované kotvící systémy se nazývají Spiral Anksys. Je to opravdu kvalitní kotvící systém a je to o společnosti eco raw.

Zateplování je důležité.

A má opravdu vysoké schopnosti tahového i smykového zabezpečení. Jsou to kvalitní zabezpečení, o kterých jste si ani nemohli nechat zdát. Já si myslím, že lidé budou určitě využívat injektované kotvení. To znamená, že vám všechno bude držet a vy se potom nemusíte obávat, že v zimě budete mrznout. My už také s partnerem a se synem nebudeme mrznout, jsme opravdu rádi, že jsme do tohoto infarktového kotvení a zateplování domů šli, protože absolutně nevím, co bychom dělali. Asi bychom museli využívat zase krb a kupovat dřevo a uhlí a potom také ještě mít určitě nějaké topítko. Protože rozhodně už nechci v zimě mrznout a řeknu vám, že zateplení se vám vždy vyplatí.