Pokojík snů.


Dětský pokoj roste společně s dítětem. Když se dítě narodí, většinou dětský pokoj nepotřebujete nebo ho máte jen jako hernu, protože máte miminko v ložnice blízko postele, abyste ho měli co nejvíce po ruce. Když trochu vyroste, je dobré ho přesunout do dětského pokoje, aby si zvykal spávat bez přítomnosti rodičů, stačí zavolat a rodiče stejně doběhnou. Nemůžete tedy dětský pokoj mít na druhé straně bytu nebo domu, abyste dítě v noci slyšeli. Když, dáte dítě do dětského pokoje, stačí mu stále dětská postýlka a nějaké ty skříně nebo šuplíky na hračky, protože jich má stále více, díky svátkům, narozeninám, Vánocům a dalším příležitostem, kdy dítě něco dostane.

skříně na míru

Mohou to být maličkosti, ale postupem času je jich stále víc a víc, a je dobré je v pokoji někam uložit. Na to jsou skvělé výsuvné bedýnky, kde dítě může mít stavebnice, kostky, hlavolamy, nebo auta a vždy si jen potřebnou bednu, se kterou si chce hrát, vytáhne a pak jí zase zasune. Když dítě má více let, je dobré vyměnit postel za velkou, aby se v ní naučil spávat a byla mu pohodlnější. K tomu, můžete nechat udělat celé vybavení pokoje. Skříně na míru vám velmi ulehčí rozhodování a můžete si navrhnout nábytek podle vaší fantazie i s postelí.

skříně na míru

Můžete si nechat udělat postel s úložným prostorem pod ní, buďto jako výsuvné šuplíky na hračky a oblečení nebo jako přihrádky na uzavření. Na postel mohou vést schody, které zároveň budou šuplíky na plastové bedýnky, které se jednoduše vysunou jednoduchým pohybem ruky, které zvládne i dítě. Budete tak mít dostatek úložného prostoru a to jen u postele a na schodech do postele. Nebo můžete vyzkoušet jinou variantu a to poschoďovou postel, pod kterou bude prostor pro psací stůl a vedle ní povedou schody ve stejném duchu jako u výše zmíněném textu. Možností je mnoho, co se dá udělat jen si vybrat tu správnou.