Jako královna


Během života nás potká spousta událostí, které se slaví nejen v kruhu nejbližších, ale i mezi velkou spoustou často i cizích lidí. Jde o společenské události, které se konají na počest třeba nějakého výročí firmy, kdy zaměstnavatel uspořádá večírek pro zaměstnance i obchodní partnery i zákazníky. Bývají to typicky maturitní plesy, zakončení tanečních nebo třeba oslava zásnub. Je na každém jakou oslavu si zvolí. Pokud se na nějakou takovou akci chystáte a nebo se chcete jen předvést na plese v dokonalých šatech, jste tady na správné adrese.

fialové šaty

Jsme půjčovna společenských šatů, která má dvě pobočky – jednu v Praze a druhou v Paříži. Proč právě tam? Protože Paříž je město módy již velmi dlouho, a právě tady vznikají ty nejlepší šaty na světě. Můžete tu potkat mnoho návrhářů, sídlí tu největší módní domy a tak není divu, že zrovna tady máme pobočku, odkud vozíme šaty i do České republiky. Aby se šaty dostaly k vám, musíte se u nás zastavit a vybrat si ty, které vám dokonale padnou.

Co máme v nabídce?
Prohlédněte si náš elektronický katalog. Najdete jej na našem webu, a uvidíte v něm všechny šaty, které zde máme aktuálně k dispozici. V klidu doma se můžete podívat jaké šaty nabízíme, a pokud vám něco padne do oka, můžete si je vyzkoušet a poté i vypůjčit či koupit. Některé modely jsou určeny jen k nákupu, jiné se dají i půjčit. U každých šatů udivíte několik fotografií i jejich detailní popis.

červené šaty

U nás se oblečete nejen na ples, ale i na svatbu. Oblékáme i nevěsty a družičky. Nabízíme totiž šaty v každé barvě, a to i v černé. Naše nabídka obsahuje klasické šaty s korzetem a širokou sukní, šaty s ramínky, koktejlky nebo okázalé šaty, za které by se nemusela stydět ani královna. Společně najdeme správnou velikost přesně pro vás, a pokud budete potřebovat, poradíme vám i s výběrem vhodné délky a střihu.