Prima skluzavky


Říkala jsem si, že až budu mít malé děti, že bych také pro své děti vždycky chtěla mít samozřejmě jenom to nejlepší. A mimo to jsem výživový specialista, takže i mé děti budou mít opravdu skvělou výživu. Jenomže jak se to tak říká, ne vždycky se to musí dodržet na sto procent. Bohužel i já, když mému dítěti byly dva roky, tak jsem od všeho upustila a už jsem se chovala asi jako normální máma. Tedy alespoň takhle mi to moje kamarádky říkaly, ať už se chovám jako normální máma a ne jenom jako výživový specialista. A měli pravdu. Já si myslím, že když děti mají opravdu všechno, ale všeho s mírou, že jim to vůbec neuškodí.

I tobogán je super.

To je spíše naopak. Taky jsem samozřejmě ale chtěla na druhou stranu, aby moje děti měly také opravdu dostatek pohybu na čerstvém vzduchu. Proto si myslím, že pokud máte na zahradě nebo někde před domem nějakou skluzavku pro děti, tak je to jedině výhoda. Myslím, že právě skluzavka dodá dětem právě takový ten cit. A baví je to. Také houpačka nebo pískoviště není na škodu, protože na pískovišti právě děti udržují takové ty sociální vztahy. Říká se, že pískoviště je centrem dění pro malé děti. A já si myslím, že je to pravda. Protože si vzpomínám také na sebe, jak já se sourozenci jsme si vyhráli opravdu celé hodiny a hodiny na pískovišti.

Prostorná skluzavka.

A když nás potom pískoviště nebavilo, tak byly na řadě houpačky a také skluzavky. A protože už čekám druhé dítě, tak jsme se oba dva s partnerem domluvili, že pořídíme malé dětské hřiště k nám na zahradu, kterou máme opravdu velikou. Nesmí tam samozřejmě chybět skluzavka https://www.detskahriste.cz/detske-skluzavky/. Máme dokonce dvě skluzavky. Jedna skluzavka je opravdu veliká a je spíše pro starší děti, kterým je třeba pět a více let. Druhá skluzavka je taková menší a krátká, která má pouze jenom metr metr a půl délku. Pokud i vy hledáte nějaké kvalitní pískoviště nebo skluzavku, tak neváhejte, výběr je opravdu veliký.