Český výrobek


Když se podíváme do historie, strkaly si ženy mezi nohy nejrůznější savé materiály, když přišly jejich dny. Ale nemůžeme se divit, že nechtěly vycházet z domu, když tyto dny nastaly, protože hrozilo, že se jim někde stane nějaká neplecha. Dnes už je ale všechno jinak a díky hygienickým potřebám mohou ženy dokonce i sportovat. Co si ale budeme povídat, i moderní hygienické pomůcky mohou udělat pěknou neplechu, zejména pak právě při sportu. Proto se začaly hledat alternativy, které by navíc splňovaly požadavek menší zátěže na životní ? prostředí, což ty jednorázové pomůcky rozhodně zaručit nemohou, ve většině případů se totiž jedná o plastové výrobky, které se v přírodě prostě jen tak nerozloží. Ale jejich používání lze naštěstí více eliminovat díky novým poznatkům.

kalhotky

Navíc nosit něco, co je vyrobeno v České republice vás ještě více zahřeje u srdce, že jste udělali i něco pro místní rozvoj a ekonomickou stránku věci. A také nosit něco, co je zdravější volbou, protože neobsahuje chemikálie od bělení, které dokáží podráždit vaší pokožku a mohou způsobit různé dermatitidy, zejména pak, když se třeba zapaří, to je o co tu běží.

spodary

Teď se dostáváme k jádru pudla, kterým jsou menstruační kalhotky a recenze, které se o nich můžete dočíst. Jedná se o inovativní výrobek, který vám ulehčí váš cyklus. Jsou vyrobeny z několika savých vrstev, které zaručují, že vám krev neproteče tam, kam nemá a vy se tak nemusíte obávat nechtěného prosáknutí. Bude vám v nich navíc pohodlněji než při nošení vložek či tamponu. A nejlepší na tom je to, že je vyperete a můžete používat dál, takže šetříte životní prostředí, což je jasně pozitivní. Jsou vyrobeny v několika variantách jak savosti, tak ve střizích, takže si vyberete takový, který jste zvyklá nosit běžně. Dokonce nabízejí i brazilský střih, který ani nenaznačuje, že byste zrovna měla mít svoje dny.