Nálepky na bradavky na dovolené

Také nerady oblékáte podprsenku? Takových žen je celá řada a mají k tomu své pádné důvody, například nesnáší škrtící korzet na hrudníku, stékající čůrky potu podél košíčků a počínající ekzém z ucpaných tělních pórů. Podprsenka zároveň brání přirozené svalové práci udržovat poprsí ve správné poloze, takže vlastně není žádný důvod, proč si podprsenku brát s sebou i na dovolenou.

žena v podprsence

Dovolená je vždy symbolem volnosti a maximálního pohodlí, a tak se podle toho také oblékáme. Nosíme spíše volnější oděvy i obuv a dopřejeme si tu a tam i nudistickou pláž, kde si konečně můžeme dovolit odhodit i ten zbytek látky, co brání vnímání maximální tělesné pohody, což zažíváme spíše zřídka, zejména ve sprše nebo v posteli.

Jestliže se na dovolené vypravíme do společnosti, například na nákup do města nebo na procházku parkem, a vezmeme si na sebe volnější, ale poměrně průsvitné tričko, může to bez podprsenky vyvolat celou řadu nepříjemností. Problém totiž nastává zejména díky viditelným bradavkám. Dokud se rýsují pouhé kontury poprsí a bradavky jsou skryté, nic zvláštního se neděje a málokdo se nad tím pozastaví, ale jakmile vyniknou i vztyčené bradavky, pro většinu mužů je to něco jako povel k erekci a k přípravě na rozkoš.

dívka na posteli

Ne každý muž tohle dokáže zvládnout s noblesou, někteří se sníží k různým nepřístojnostem a sexuálnímu obtěžování, byť jen slovní formou. Tohle přece nemáte zapotřebí. Berte si s sebou na dovolenou nálepky na bradavky https://www.lifties.cz/kategorie-produktu/doplnky/. Jsou to nalepovací terčíky, které jednoduše přilepíte pouze na výrazné bradavky, a tělová barva materiálu terčíků zabrání tomu, abyste se staly sexy symbolem pro celý obchodní dům, hotelovou restauraci a další prostředí, kam se na dovolené chcete vypravit. Výhodou nálepek na bradavky je, že je můžete nosit nepřetržitě několik hodin, a že jsou velmi spolehlivé, a samozřejmě také levnější, než podprsenka.