Hledáme peníze


Nevím, zda znáte tu příhodu, když probudí pána domu šramot, a tak se jde podívat, cože je to za noční zvuky. Narazí na zloděje, a tak se ho překvapeně ptá. https://www.databazeknih.cz/knihy/pta-se-rabi-lewiho-zidovske-anekdoty-25259

„Co tu hledáte?“ Zloděj je sice zaskočen, ale odpoví po pravdě že peníze. Majitel tedy jen zakroutí hlavou a povídá.

„Ale fakt? Tak to já vám pomohu!“

No, já vím, vtip je to starý a omšelý, ale je to stejné jako s těmi penězi. Jejich potřeba převyšuje příjem, to je také staré a omšelé. A co proti tomu dělat?

symbol dolaru

Najít si lepší práci, jenže tolik, kolik chceme třeba na docela malou, skromnou chatičku jen s jednou garáží a třemi pokoji plus balkón, tolik si asi nevyděláme nikde. Snad za nějakou dobu, ale ona je chatička k mání hned za velmi pěknou cenu. Zde se nedá otálet, nebo požádat majitele, aby tak deset let počkal a pak, že mu chatku zaplatíme. To bychom asi neuspěli. A ještě bychom možná slízli jednu či dvě rány do nosu. Za to, že si děláme legraci. Takže tudy skutečně cestička nepovede a je třeba vykoumat něco jiného, něco, co bude rychlé a nebude to stát hodně peněz za podání žádosti.

Něco takového jako je třeba nebankovní hypotéka Fahd u firmy, která může peníze půjčit rychle a na rozumný úrok. A právě taková firma, nebo společnost, jak chcete existuje a poskytuje právě onu hypotéku o které je výše zmínka. A splňuje také vše co výše psáno. Totiž, je laciná. Abychom byli přesní, je zadarmo. Tedy ne bez úroků, ale neplatíte nesmyslné poplatky a za podání a vyřízení žádostí už vůbec ne.

euro košile

Společnost také moc nepapíruje a neověřuje, protože to trvá dlouho a oni chtějí, aby měl klient peníze na účtu co nejrychleji. Nejlépe ještě v den podpisu smlouvy. Vždy se to firmě také povede. Pokud klient souhlasí s podmínkami a podepíše smlouvu, má peníze na účtu ještě týž den. Leda by podepsal minutu před půlnocí, pak to tedy skutečně stihnout nelze. Takže jsou tam peníze až den druhý.