K čemu se vám hodí pěnová guma Moosgummi


Balení dárků

Zejména Foamiram a Moosgummi https://www.prima-obchod.cz/produkty/tvoreni-a-aranzovani/foamiran-a-moosgummi se samolepicí vrstvou oceníte při balení dárků. Doporučujeme je zejména tam, kde se jedná o velkolepé oslavy a hodnotné dary, při příležitosti kulatých narozenin, svatby nebo zlaté svatby. Tato speciální gumová pěnovka v mnoha krásných sytých barvách může vyzdobit i docela obyčejný balicí papír a vtisknout mu neobvyklou plasticitu. Výstřižky z gumy lze využít i pro dekorativní předměty v domácnosti a také do kanceláře a prodejních prostor vašeho obchůdku s textilem, obuví, hračkami, a třeba i se zdravou výživou.

výtvarné potřeby

Mandaly pro tvořivé jedince

Líbí se vám kreslené mandaly? Což takhle tentokrát vytvářet mandaly 3D – plastické. Báječně se k tomu hodí právě samolepicí pěnová guma, kterou lze navrstvit na sebe do několika pater, a zhotovit mandaly nejen geometricky symetrické, ale i vystouplé nad povrch. Můžete s nimi vyzdobit váš byt, čajovnu, restauraci, cukrárnu a další provozovny.

kreativní tvoření

Oděvní doplňky na ples

Plesové šaty pro latinskoamerické tance anebo pro maškarní účely rozhodně nemusí být nudné. Tyto příležitosti vysloveně nabízí něco výjimečného, s čím se na plesech obvykle nesetkáváme, a znáte-li legendárního zpěváka a baviče Dana Nekonečného, zřejmě by vám z nebes pokynul, abyste se inspirovali právě jeho odíváním. Pestrobarevné třpytivé glitry ve tvaru hvězd budou to pravé, co vás s Danielem Nekonečným telepaticky či energeticky propojí.

Originální svatební oznámení

Nudná nemusí být ani svatební oznámení. Nuda do života nepatří a měli bychom ji rozhánět častěji. A svatební oznámení s veselými výstřižky by mohla zapůsobit mnohem víc, než jen obyčejný tisk. Z výstřižků lze sestavit koláž anebo do oznámení vložit jen červené srdce, zlatá písmenka nebo čísla, geometrické obrazce a řadu dalších motivů. Taková oznámení si lidé schovávají a třeba vám je připomenou o pár let později na nějaké další oslavě.