Klid u bazénu a čistá voda


Člověk si může vzít s sebou nafukovací lehátko, pohodlně se na ně uvelebit a třeba si číst knihu. To je pohodička pohoda a člověk při tom krásně odpočívá. Nikde jinde by si tohle asi dovolit nemohl. Zcela určitě ne na veřejné plovárně, kde je hlava na hlavě a řev, že mu není rovno. Tady, ve svém vlastním bazénu je přímo idylický klid. Jen ptáček tu a tam zazpívá, pokud se mu to v tom horku vůbec chce. Ale i ti ptáci jsou nějací líní a také asi někde zalezlí. Na potravu půjdou až večer, až tu nikdo nebude a ani to slunce už půjde spát.

míč na hladině

My si tu v klidu vegetíme a než půjdeme defintivně do hajan, ještě zkontrolujeme vodu, zda je vše, jak má být. Nejprve obejdeme celá bazén a vizuálně hodnotíme čistotu. Nedá se tu nic vytknout. Pokud uvidíme něco na hladině, sebereme to síťkou a pokračujeme v obchůzce. Pak provedeme obvyklá měření a aj aj. Co to? Mám nedostatek chloru ve vodě. To je nebezpečné. Bez něj se nám zde mohou začít tvořit věci, o které vůbec a ani trochu nestojíme. Takže sáhneme po chloru, který s tím ihned zatočí a bude klid. Ale ouha, po chloru? Proč to? Přece je už dávno něco nového, člověče. Jen je třeba to sledovat. Je zde přece věcička o mnoho lepší. Je to chlorový organický granulát, který obsahuje účinnou složku organicky vázaného chloru. A to v podobě kyseliny trichlorisokyanurové. Pokud víte, co to je. Pokud ne, nevěnujte tomu pozornost.

chemické nádobky

Tato věcička není úplná novinka a říká se jí taktéž chlor šok. Pokud ji začnete používat, což je naprosto jednoduchá záležitost, tak si můžete být jistí, a to na sto procent, že máte vodu v tom nejlepším pořádku. Samozřejmě, že tím neodpadá povinnost měřit občas obsah chloru i nadále. Ovšem s chlor šokem to není třeba zase tak často. Ostatně, pokud vás zajímají podrobnosti a chcete si jej koupit, tak si jej můžete objednat kliknutím na odkaz výše.