Objevujte skryté erotogenní zóny pro podporu erekce


Docílit pevné a dlouhotrvající erekce se zdá snadné a primitivní, ale ve skutečnosti je na tento fenomén vázána řada podmínek. Patří sem zejména vhodná životospráva, dostatek odpočinku a spánku, pohybové aktivity, cvičení a sport a vyhýbání se stresovým vlivům. Velkým vliv hraje také psychika mezilidských vztahů i samotného partnerského svazku. Jinými slovy, je-li muž dobře naladěn, spokojen a není pod tlakem a vystresován, může dojít k sexuálnímu výkonu bez zábran a bez potíží.

dívka

Jenže splnit všechny tyto podmínky je čím dál tím složitější. Muži jsou denně vystavováni mnoha povinnostem a jsou mnohdy tak přetíženi, že večer ulehají do postele extrémně unaveni. K neblahé situaci přispívají i negativní zprávy a skladba pořadů v televizi a v podobném duchu i na Internetu, a to je čas namísto hledání Viagry na předpis ceny https://www.erectmax.cz/blog/viagra-bez-predpisu-ci-receptu/ začít měnit svůj život k lepšímu.

žena v šatech

V první řadě se zaměřte na stres a využijte síly adaptogenních bylin, které pozvednou testosteron a udrží potřebnou hormonální rovnováhu i bez vedlejších účinků. Za druhé věnujte pozornost zdravější výživě a inspirujte se v prodejnách specializovaných na toto téma. A za třetí zlepšete váš intimní život tím, že se budete milovat spíše ráno, a využijete dostupných erotogenních zón.

S erotogenními zónami to může být pro mnohé z vás velmi zajímavé a hlavně neočekávané, protože jestliže se na tuto problematiku zaměříte do hloubky, objevíte i taková místa na těle, s nimiž jste dosud při sexu nepočítali. Žena nemá zkrátka vzrušivé pouze bradavky, ústa a vagínu s klitorisem, ve hře jsou například ušní lalůčky, třísla, podkolenní jamky, podpaží, pupík a podbřišek a také chodidla, na kterých se také úspěšně provádí reflexní terapie.

Zaměřte se na delší předehru s jemnými masážemi těchto partií, a to platí jak pro muže, tak i pro ženy. Zvýšíte tím vzrušení, touhu po sexu a možnost prožít více orgasmů za sebou.