Panna na práci

Když jsem byla malá holka, tak mě moje babička učila šít a také vyšívat. Musím uznat, že mě to opravdu hodně bavilo. Proto jsem si řekla, že bych v dospělosti také chtěla být jako moje babička. Také bylo na tom opravdu nejlepší, že dokonce i moje maminka se zajímala o vyšívání a šití a také pletení. Nikdy nezapomenu na ty noční zimní večery, kdy maminka seděla u krbu a pletla nám svetry. Takže to potom vždycky nakonec dopadalo tak, že celá naše rodina potom chodila v zimních svetrech, které pletla naše maminka. Babička se zase soustředila na šití a vyšívání. A aby babička také mohla šít různé dekorace anebo oblečení pro nás, tak také potřebovala nějakou kvalitní krejčovskou nastavitelnou pannu.

Panny jsou různé.

Řeknu vám, že když si pořídíte opravdu kvalitní a vysokou krejčovskou pannu nastavitelnou prima-obchod.cz, tak uděláte dobře. Protože moje kamarádka si pořídila krejčovskou pannu, která byla kovaná a nešla vůbec nastavit. Takže se s ní potom také hůře pracovalo, protože kamarádka se při práci musela opravdu hodně otáčet a potom ji z toho bolela záda. Takže jsem opravdu ráda, že babička si tehdy pořídila už starou krejčovskou nastavitelnou pannu. A víte co? Já tuto krejčovskou nastavitelnou pannu mám dodnes. Je to už úplně hodně retro, a dokonce už mi mnoho lidí nabízelo až třicetinásobnou cenu, než za kterou jí babička koupila.

Krejčovina mě baví.

A vezměte si, že babička jí koupila za patnáct stovek. A to bylo v roce nějak padesát. Takže si nyní to vypočítejte, kolik bych na tom utržila. Jenomže bohužel já k té krejčovské nastavitelné panně je mám tak silný citový vztah, že bych to snad neprodala ani za půl milionu korun. Této panny si cením, protože babička na této panně udělala snad tolik oblečení, že bych to ani nepočítala. A já si ani netroufnu odhadnout, kolik babička udělala na této krejčovské nastavitelné panně oblečení, protože je toho opravdu hodně. Dokonce ještě některé věci mám, a to včetně krásných vyšívaných deček a polštářků, které využívám opravdu velice často. Také nezapomenu na máminy krásné teplé svetry, které byly vždycky velice příjemné a hodně teplé.