Prestižní sídlo na skvělé adrese


S umístěním sídla firmy nebo trvalého pobytu musí vlastník dané nemovitosti souhlasit. Získat souhlas není tak jednoduché, a v případě umístění sídla firmy je to ještě těžší. Ne každý chce mít nahlášenou firmu, nebo dokonce více firem, ve své budově. Někdy mají majitelé budov obavy z případných problémů, pokud třeba firma neplní své závazky. Proto vznikla možnost pronájmu online prostor, která mohou zastoupit fyzické sídlo firmy. Je to jednoduché, levné, a funguje to skvěle.

podpis smlouvy

Virtuální kancelář Ostrava vám nabídne pronájem online kanceláře, což je mnohem levnější varianta. Nemusíte se bát skrytých příplatků, protože všechny služby jsou zahrnuty v konečné ceně, která začíná na 400 Kč za měsíc, a s vyšším počtem pronajatých měsíců se automaticky snižuje. Dlouhodobější pronájem virtuálního prostoru se vám tedy zcela jistě vyplatí. Využijte šanci, která vám poskytne sídlo pro vaši firmu i na celé roky za skvělou cenu.

jednání firmy

Proč virtuální sídlo?
Správci se vám postarají o došlou poštu, upozorní vás na vše spojené s vaší firmou, k dispozici máte zasedací místnost a hlavně nebudete muset složitě hledat běžné fyzické sídlo. Je problém sehnat místo, které bude dostupné, a kde bude možné si sídlo nahlásit. Majitelé budov neradi vidí když mají někoho cizího hlášeného ve své budově, a proto je často problém sehnat někoho, kdo by byl ochoten s danou firmou spolupracovat.

U nás budete jako doma
Protože ne každý potřebuje neustále k dispozici fyzickou kancelář, ale občas by se mu hodila zasedací místnost, můžete ji využít u nás. V ceně máte dokonce kávu, čaj a vodu. Vy i vaši klienti či obchodní partneři u nás budete jako doma. Založte si sídlo tam, kde se o vás postarají za velmi přijatelné ceny, a kde nikomu nebudete na obtíž. Spolupráce s námi vám velmi usnadní vaše podnikání. Zjednodušte si život.