Muži a jejich priority


Je spousta lidí, kteří vám řeknou, že by pro muže měla být prioritou jeho žena a jeho rodina. Mnoho lidí si něco takového myslí, ale bohužel existují muži, kteří to tak nemají. Jeho žena a ani jeho rodina pro něj nejsou prioritou. Je pro ně jejich prioritou práce, cestování, kamarádi a teprve poté až žena a jeho rodina. Někteří si myslí, že je něco takového správně, ale ve výsledku to správně není.

Pokud si muž najde nějakou ženu a založí s ní rodinu, měla by být prioritou jak žena, tak i rodina a nikoliv zábava, jak si někteří mohou stále myslet.

muž se ženou

Muži, pro které je prioritou Äíslo jedna nÄ›co jiného, než jeho žena a rodina, jsou muži, kteří jeÅ¡tÄ› nejsou vyspÄ›lí a pokud se to nezmÄ›ní, je dost možné, že to dopadne tak, že žena i rodina daného muže opustí a dopadne to tak, že si žena zaÄne hledat nÄ›koho jiného. NÄ›koho, pro koho daná žena prioritou Äíslo jedna rozhodnÄ› bude.

Bylo by dobré zamyslet se nad sebou a udÄ›lat si pořádek v tom, co pro vás je a co pro vás není důležité. Bohužel se najde mnoho mužů, kteří jsou i kolem tÅ™iceti let vÄ›ku stále nevyspÄ›lí a tak mnohdy ženÄ› nezbude nic jiného, než od daného muže odejít a poohlédnout se po nÄ›kom jiném. Je dost možné, že nÄ›co takového bude danou ženu bolet a bude to pro ní velmi těžké, ale nedá se nic moc dÄ›lat, pokud to s daným mužem je takové, jaké to je. Věřte, že je dost možné, že by se to s daným mužem nemuselo zlepÅ¡it a on i ve vÄ›ku padesáti let bude stále do urÄité míry dítÄ›tem.

dva lidé

Člověk by si rozhodně měl stanovit priority a opravdu by měl být jeho prioritou hlavně jeho partner.

Váš partner je ÄlovÄ›k, který zde pro vás vždy bude, ale pokud jej budete zanedbávat a on to pozná, věřte, že se může velmi brzy stát, že od vás odejde. Ve výsledku se danému ÄlovÄ›ku nemůžete divit, protože je to pochopitelné. Nikdo nechce být až na nÄ›kolikátém místÄ›. ÄŒlovÄ›k chce být vždy na místÄ› prvním.