Perfektní pes do rodiny

Pes provází člověka životem tisíce let, a za tu dobu jsme si na něj zvykli tak moc, že nám dnes přijde zvláštní když ho nemáme. Bohužel ani zvířata nežijí věčně a tak nám čas od času náš milovaný pejsek odejde za duhový most. Po nějaké době ale většina lidí chce dalšího pejska. Nastává tak otázka jakého psa vybrat. Někdo dává přednost stejnému plemeni pořád dokola a někdo chce vyzkoušet plemeno jiné. Záleží na tom jak se člověk cítí a k čemu psa chce. Kdo se například přestěhoval z bytu na statek, ten ocení velkého hlídače.

pes akita

Velký důraz klaďte na výběr psa v případě že máte doma malé děti. Ne každé plemeno je totiž snáší dobře. V takovém případě byste museli mít psa i děti pořád na očích, což může být někdy dost velký problém. Zároveň je nutné přizpůsobit výběr psa vašemu životnímu stylu. Nemáte dost času na výcvik? Pak si nepořizujte psa který to potřebuje. Sotva vycházíte s penězi? Určitě si nekupujte psa, který potřebuje hodně krmiva.

Ideální pes do rodiny s dětmi je akita inu. Nepotřebuje hodně pozornosti, je milá, spolehlivá, dokáže rodinu ubránit a zároveň se ráda mazlí. Je to ideální parťák pro rodiny s dětmi, které opravdu miluje. Začalo vás toto plemeno zajímavá hledáte kde probíhá akita inu prodej štěňat?

akita inu

Vždycky nakupujte psy jen v chovatelských stanicích
Pokud nechcete adoptovat psa z útulku a chcete štěně, kterých je v útulcích málo, vždycky kupujte psa z chovné stanice. Jen tady máte zaručeno, že kupujete zdravého psa s jasným původem. Chovná stanice zaručuje že psi žijí v hezkých podmínkách a nejsou bráni jen jako stroj na peníze. My chováme akity již řadu let a patříme mezi špičku v celém světě. Získali jsme spoustu certifikátů, které dokládají, že naši psi jsou pouze japonská linie nevyšší kvality. Jestli chcete opravdu luxusní akitu, tak ji seženete u nás.