Masážní křeslo


Říkala jsem si už několikrát, že bych si domů pořídila nějaké elektrické masážní křeslo. Moji rodiče mi říkají, že je to opravdu perfektní a že moje maminka, když byla na jednom lázeňském pobytu, byla tam na čtrnáct dní, tak mohla každý den na půl hodiny využívat elektrické masážní křeslo. Řeknu vám, že když jsem tohle vyzkoušela také v obchodě, kde tato elektrická masážní křesla prodávali, tak jsem si řekla, že jednoznačně bez tohoto křesla nemůžu být. Divila jsem se, že tohle vůbec existuje. Nedokázala jsem si představit, že bych tohle vůbec neměla.

Existují kvalitní masážní křesla.

Řeknu vám, že jsem na tomto elektrickému masážním křesle byla několikrát a musím uznat, že je to opravdu velice příjemné. No, i když říkám elektrické křeslo, tak to zas tak dobře nezní, budu říkat raději masážní křeslo. Koukala jsem se na internet a stojí to několik desítek tisíc korun. Byla jsem opravdu v šoku. Chápu, že technika je v dnešní době drahá, a to hlavně pokud chcete třeba kvalitní kožené masážní křeslo, které pohání technika a opravdu skvělé stroje, aby vás krásně prohřály a namasírovaly. Ano, čtete správně. Toto křeslo je také nahřívané a dokáže vás krásně ohřát, takže já už se úplně vidím, že až bude venku mrznout, že se uvelebím do masážního křesla, pěkně si ho vyhřeji, a ještě se nechám namasírovat a budu u toho jít jíst popcorn a koukat se na svůj oblíbený seriál.

Masáže mám opravdu ráda.

Ani nevíte, jak už se na tohle těším, ale řekla jsem si a nějak jsem si toho propočítávala, že mě bude trvat asi dva a půl roku, než si na tohle křeslo našetřím. Docela mě to zaskočilo, chtěla bych ho nejraději hned druhý den, ale řekla jsem si, že když si na něj budu šetřit a potom si vezmu peníze od rodičů a od mého partnera, že bych třeba chtěla na Vánoce přispět na toto křeslo, tak si myslím, že bych to mohla mít o něco dříve našetřené. Uvidím, jak tohle bude a jak seženu peníze. Ale řeknu vám, že tohle je technika opravdu perfektní a měl by ji mít každý. Zbaví vás také stresu.